رسانه ها نقش بی بدیلی در شکل‌گیری، جهت‌دهی و مهندسی افکار عمومی دارند. این نقش در عرصه جنگ نرم اهمیت و برجستگی بیشتری دارد.

در چنین شرایطی تبیین دقیق ماهیت، مولفه‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و تلاش برای جلوگیری از خطر انحراف، اعوجاج، دگرگون وار نشان دادن اهداف، مقاصد و دستاوردهای انقلاب‌های مردمی در نهضت بیداری اسلامی توسط رسانه های نظام سلطه دو اقدام مهم رسانه های وفادار به انقلاب اسلامی است.

یکی از ضروری ترین اقدامات در عرصه وسیع فرهنگی کشور، حضور موثر رسانه‌های انقلابی و همسو با اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

پایگاه خبری تحلیلی نگاه بدو ن در نظر گرفتن حزب و جناح سیاسی و با رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران جهت نیل به اهداف خود که همانا آگاهی بخشی و بصیرت افزایی در جامعه است؛ در سال ۱۳۹۳ با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پا به عرصه مطبوعاتی گذاشت.

نشریه الکترونیکی نگاه به عنوان یکی از نشریات رسمی آذربایجان غربی، آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، فضای مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

شهروندان گرامی در صورت تمایل به عضویت در جمع خبرنگاران افتخاری سایت خبری تحلیلی نگاه؛ می توانید با مراجعه به بخش تماس با ما،فرم اطلاعات مندرج در این بخش را پر کرده و منتظر تماس ما باشید.

مخاطبان محترم برای ارسال مطالب خود به این نکات توجه داشته باشند:
• مطالب اختصاصی یا گردآوری شده می تواند در قالب: ایده، فیلم، عکس، گزارش تحلیلی، گزارش خبری، کاریکاتور و… باشد.
•مطالب ارسال شده حتی الامکان ویرایش شده و با ذکر نام و نام خانوادگی فرستنده و حاوی اطلاعات دقیق باشد و مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین جاری نداشته باشد.

پیشاپیش از راهنمایی ها و نقدهای مخاطبان و به خصوص همکاران گرامی در جهت رفع نقایص فنی و محتوایی و ارتقای کیفی این پایگاه خبری، تحلیلی کمال تشکر را داریم.