شرکت IBM در حال کار کردن بر روی پروژه‌ای است که می‌تواند زندگی میلیون‌ها نفر در جهان را با تغییر روبرو کند. این پروژه به شما اجازه می‌دهد تا با کمک پلاستیک‌های زائد درون خود برای درمان قارچ‌های پوستی و بیماری‌های مشابه اقدام کنید. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید .

سالانه افراد بسیاری از قارچ‌های پوستی عذاب می‌کشند و این امر در کشور ما نیز وجود دارد و در برخی موارد رسیدگی به این بیماری‌ها موجب خواهد شد تا خرج زیادی برای بیمار تراشیده شود. غول بزرگ صنعت کامپیوتر در این میان در فاز تحقیقاتی تبدیل ویژه برای تبدیل سلول‌های پلاستیک به ساختارهای اورگانیک برای تبدیل ماده حاصله به یک درمان خانگی برای بیماری‌های پوستی ازاین‌دست قرار دارد.

در این میان نکته ویژه وجود نام IBM در صدر نام این پروژه است که مسلماً ارتباط این پروژه را با صنایع کامپیوتر نشان می‌دهد ولی نمی‌توان چندان درباره جزئیات پروژه مطمئن بود زیرا هنوز موارد دقیقی از این پروژه به رسانه‌ها درز نکرده است و با این حساب باید منتظر ماند و دید که IBM تصمیم به ورود به دنیای جدیدی دارد یا این فناوری را نیز در قالب تعاریف کامپیوتر عرضه خواهد نمود. تنها چیزی که در این میان قطعی به نظر می‌رسد نزدیک شدن فاصله بین جادو و علم است.