LG-flax

اسمارت فونG Flex ال جی را می بایست یک دستگاه غیرمعمول در دنیای اسمارت فون ها دانست، دستگاهی که در آن از نوآوری های مختلفی استفاده شده است. این اسمارت فون خمیده می باشد و علاوه بر صفحه نمایش OLEDپلاستیکی خمیده، یک باتری خمیده نیز برروی آن قرار دارد.

ال جی در این اسمارت فون منحصر به فرد خود از یک باتری۳,۵۰۰ mAhاستفاده کرده تا انرژی لازم را در اختیار بخش های مختلف از جمله صفحه نمایش ۶ اینچی OLEDآن قرار دهد. اما آیا این باتری برای این دستگاه مناسب می باشد؟

 456-524

در بخش مکالمه با اینکه این فبلت به پایXperiaZ1 سونی نمی رسد، اما با عمری بیشتر از ۲۵ ساعت عملکرد بسیار خوبی در این بخش دارد. حتی عملکرد آن از Huawei Ascend Mate با باتری ۴,۰۵۰ mAh بهتر است.

d54687-965

در بخش مرور وب این اسمارت فون با صفحه نمایش ۷۲۰ pخود حدود ۹ ساعت و نیم دوام دارد. قطعا استفاده از تکنولوژی های جدید بدون اشکال نخواهد بود و یکی از اشکالات این دستگاه در بخش نمایش رنگ سفید است که مصرف انرژی بیش از حدی دارد. با این حال عملکرد باتری آن در این بخش مناسب است. برای مقایسه بد نیست بدانید که HTC One Max با همین سایز صفحه نمایش و باتری ، حدود ۲ ساعت بیشتر دوام دارد، آنهم با صفحه نمایش فول اچ دی. معمولا صفحه نمایش های LCD در این بخش عملکرد بهتری نسبت به صفحه نمایش های OLEDدارند.

 U4587-968
در بخش پخش ویدئو وضعیت کاملا با بخش مرور وب متفاوت است.LG G Flex در آزمون این بخش خود را به صدر رسانده و حدود ۲۰ ساعت دوام دارد که رقم قابل توجهی است. Note 3 و One Maxهر دو حدود ۱۳ ساعت در این بخش دوام دارند.

Un-867-87

در نهایت این محصول جذاب ال جی به عدد خیره کننده ۹۷ ساعت در بخش استقامت دست پیدا می کند.