854-98765مدیرعامل شرکت مخابرات آذربایجان غربی از دو برابری پهنای باند اینترنتی در سالجاری در استان خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی نگاه روز، بهمن اسمعیل‌زاده در مراسم اهدای جوایز جشنواره تابستانی همراه اول که در سالن اجتماعات شرکت مخابرات آذربایجان غربی برگزار شد، افزایش بهره‌وری و رضایت‌مندی مشتریان دو آیتم اساسی مورد توجه شرکت مخابرات ایران عنوان کرد و اظهار داشت: لازمه رسیدن هدف اول افزایش رضایتمندی مردم است.

مدیرعامل شرکت مخابرات آذربایجان غربی به نقش و حضور پر رنگ رسانه ها در رشد و شکوفایی جامعه اشاره کرد و گفت: هیچ جامعه‌ای توسعه پیدا نخواهد کرد مگر اینکه با شفافیت و حضور رسانه قوی و آسیب‌شناس همراه باشد.

اسمعیل‌زاده با اشاره به حوزه سرمایه‌گذاری‌ها و تامین خواسته‌های مردم افزود: در حوزه توسعه فناوری اطلاعات پهنای باندی که به مردم ارائه می‌شد از ۷۰۰ مگابایت به چهار گیگابایت رسیده که در اوایل امسال پهنای باند اینترنتی دو برابر شده است.

اسمعیل‌زاده تصریح کرد: در بحث همراه اول کارهای خوبی انجام شده به طوری که حجم سرمایه‌گذاری‌ انجام شده در سال گذشته و امسال معادل کل سرمایه‌گذاری‌های انجام گرفته در سال‌های گذشته است.

وی با بیان اینکه در توسعه شبکه‌ای نگاه اساسی داشته‌ایم، خاطرنشان کرد: توسعه فاز چهار، پنج و شش در حال اجرا بوده و امید است بتوانیم این تجهیزات را وارد و در شبکه نصب و راه‌اندازی کنیم و شبکه‌ای ایده‌آل که خواسته مردم بوده توسعه دهیم.

رئیس امور مشترکین همراه اول آذربایجان غربی نیز در این مراسم اظهار داشت: هم اکنون شرکت ارتباطات سیار ایران نزدیک ۶۰ میلیون مشترک دارد به طوری که یک هزار و ۱۶۹ شهر همچنین ۶۹ هزار کیلومتر در جاده‌های کشور را زیرپوشش قرار داده و ضریب نفوذ تلفن همراه اول حدود ۷۵ درصد است.

وی با اشاره به سرویس‌های مورد استفاده مشترکان، اعلام کرد: هدیه پرداخت بدهی مشترکان یکی از سرویس‌های ارائه شده است به طوری که مشترکان بدهکار در سال ۹۱ که هنوز بدهی خود را پرداخت نکرده‌اند در صورت پرداخت بدهی تلفن همراه می‌توانند از یک روز مکالمه رایگان درون شبکه‌ای بهره‌مند شوند.