78542-963258

سرمربی تیم والیبال مقاومت شهرداری ارومیه گفت: شناخت خوبی از تیم مناطق نفت خیز جنوب داریم و در سومین دیدار دور برگشت آماده کسب یک پیروزی خانگی برابر حریف هستیم.

جاوید محسنی نیا افزود: ما در دور رفت به دلیل داشتن یک سفر طولانی و خستگی راه نتیجه را به تیم نفت جنوب واگذار کردیم ولی بازیکنانم مصمم هستند امروز با استفاده از امتیاز میزبانی شکست دور رفت را جبران کنند.

وی اظهار کرد: بر اساس شناختی که از حریف داریم آنالیزی بسیار دقیقی بر نقاط ضعف و قدرت آنان انجام داده ایم و زدن سرویس های هدفمند و قدرتی در دستور کار بازیکنانم قرار گرفته است.

وی افزود: متاسفانه در دیدار امروز از وجود رسول دلپسند پشت خط زن تیم به دلیل مصدومیت پیش آمده بهره نخواهیم برد که برای پر کردن جای خالی این بازیکن تاثیرگذار تمهیدات خاصی در ترکیب تیم اندیشیده شده است.

محسنی نیا گفت: تیم ما با اندوختن ۱۹ امتیاز و قرار گرفتن در رده سوم جدول موقعیت خوبی در جدول دارد و برای حفظ این جایگاه محکوم و مصمم به برد در این دیدار خانگی است.

وی گفت: تیم مناطق نفت خیز جنوب با ۱۸ امتیاز و با فاصله یک امتیاز به دنبال ما در رده چهارم جدول قرار دارد و برای قرار گرفتن در جایگاه ما تمام توان خود را به کار می بندد و این امر ما را مجاب می کند تا بازیکنان تمام هوشیاری خود را در زمین به کار گیرند.

lمحسنی نیا گفت: تیم حریف دو بازیکن سرعتی و قدرتی زن خوب و آماده در اختیار دارد ولی در مجموع تیم قابل مهاری است و می توان با استفاده از موقعیت های به دست آمده بر آنان غلبه کرد.

در هفته یازدهم لیگ دسته یک والیبال باشگاه های مردان کشور تیم مقاومت شهرداری ارومیه از ساعت ۱۴ امروز در سالن شش هزار نفری غدیر ارومیه میزبان تیم مناطق نفت خیز جنوب است.

نظارت این دیدار را احمد بندری بر عهده دارد و اصغر میرزایی به عنوان داور اول به همراه مهدی نویدی قضاوت این بازی را انجام می دهند.