12365

تیم والیبال شهرداری ارومیه در هفته هفدهم رقابتهای والیبال لیگ برتر باشگاه های کشور عصر امروز به مصاف باریج اسانس کاشان صدرنشین می رود.

به گزارش نگاه روز، هفته هفدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران عصر روز چهارشنبه دوم بهمن ماه با شش بازی در شهرهای تبریز، بندرعباس، کاشان، زاهدان، کرج و تهران پیگیری می شود که در هفته گذشته ناتمام ماندن بازی بازرگانی جواهری گنبد و ضبط کارت شرکت در مسابقات دو بازیکن از حواشی این مسابقات بود.

باریج اسانس کاشان صدرنشین این رقابت هاست که دو هفته متوالی مغلوب حریفان خود متین وارمین و کاله آمل شده است این هفته در کاشان میزبان شهرداری ارومیه است.

شاگردان مصطفی کارخانه سرمربی باریج اسانس اگر این هفته هم مغلوب حریف شوند، به احتمال زیاد صدرنشینی را از دست می دهند چرا که در حال حاضر با ۳۷ امتیاز در صدر قرار دارند و فاصله متین با این تیم تنها دو امتیاز است.

شهرداری ارومیه نیز که با ۱۹ امتیاز در رتبه دهم جدول قرار دارد، در چهار بازی اخیر خود مغلوب حریفان شده است و با ادامه این روند احتمال صعود این تیم به مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال کاهش می یابد.

بدین ترتیب نبرد برای حفظ صدرنشینی کاشانی ها و تلاش برای صعود به پلی آف برای ارومیه ای ها این دیدار را جذاب و حساس تر می کند.

نظارت این دیدار را خلیل یگانه مجد برعهده دارد و حمید راهجردیان به عنوان داور اول به همراه نادر انصاری قضاوت این بازی را انجام می دهند.