98745-25698

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره)، یادگار ماندگار و جاوید امام راحل در خدمت رسانی به محرومان جامعه است.

به گزارش خبرنگار نگاه روز، حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی در جشن توانمندی ۵۵۰۰ خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان غربی در ارومیه افزود: خدمات این نهاد انقلابی، روز به روز بهتر شده و بر کمیت و کیفیت این خدمات افزوده می شود.

وی اضافه کرد: برای توانمندسازی خانواده های مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) تمامی نهادها و دستگاههای مرتبط باید دست به دست هم بدهند که از جمله این نهادها، بانکها هستند.

وی اظهار کرد: اختصاص تسهیلات بیشتر به کمیته امداد از سوی بانکها می تواند روند خدمت رسانی به مددجویان این نهاد را روز به روز بهبود بخشد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت نگاه ویژه به توانمندسازی و خودکفایی خانواده های مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) ادامه داد: این توانمندسازی زمانی محقق می شود که سلامت فکری، جسمی و روانی خانواده های مددجو تامین شود.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی با قدردانی از اهتمام ویژه کمیته امداد به توانمندسازی خانواده ها و اشتغالزایی برای آنان گفت: این امر قابل افتخار است که دانش آموزان و دانشجویانی که در دوران تحصیل مورد حمایت قرار می گرفتند، حامی محرومان شده اند.