نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: انصراف اقشار مختلف مردم بخصوص طبقات مرفه جامعه از دریافت یارانه نقدی، نمادی از مدیریت جهادی است

به گزارش نگاه روز، عابد فتاحی با اعلام این مطلب افزود: انصراف خودجوش مردم از دریافت یارانه همچنین نشانه همگامی ملت با نظام و رهبری است.

وی اظهار کرد: ساماندهی اقتصاد کشور در شرایط کنونی ضرورتی اجتناب ناپذیر است و باید با اجرای صحیح هدفمندی یارانه ها این مهم محقق شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی افزود: تحریمهای مختلف از یک طرف و شیوه مدیریتی نامطلوب گذشته از سوی دیگر اقتصاد کشور را با مشکلات متعددی مواجه ساخته است بنابراین برای بهبود اقتصاد کشور و تقویت حوزه های حساس جامعه و جلوگیری از وابستگی به دشمنان شایسته است ثروتمندان جامعه از دریافت یارانه خوداری کنند تا مبالغی که از این محل جمع آوری می شود صرف بخشهای آسیب دیده و پروژه های راکد شود و مهمتر از همه عدالت اجتماعی را در جامعه تحقق بخشد.

فتاحی استقبال مردم از طرح انصراف از دریافت یارانه را نشانه شعور بالای ملت ایران دانست و افزود: این ملت در سالی که به نام ˈاقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادیˈ نامگذاری شده در نخستین گام با عزم همگانی مدیریت جهادی خود را به تصویر کشیدند.

رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی با قدردانی از جامعه پزشکان نیز که اقدام به انصراف از دریافت یارانه کرده اند گفت: جامعه پزشکان مخصوصا نظام پزشکی آذربایجان غربی با لبیک گویی به این حرکت همیاری خود را برای بهبود حوزه سلامت و پویایی آن اعلام کرد چرا که بخشی از درآمدهای هدفمندی یارانه ها شامل حوزه سلامت می شود.