به گزارش نگاه روز،جواد جهانگیرزاده پنجشنبه شب در جشنواره گل ها و لاله ها در ارومیه با اعلام این خبر افزود: به منظور رفع مشکل ترافیکی شهروندان ۱۳ الی ۱۴ تقاطع غیرهمسطح شناسایی شده و رینگ دوم تفرجگاه بند نیز در جهت رفاه مردم با همکاری شورا و شهرداری به اتمام خواهد رسید.

وی با بیان اینکه مجموع اعتبارات ارومیه، سه برابر بودجه عمرانی آذربایجان غربی در سال ۹۳ است افزود: مجموع بودجه عمرانی استان در سال جاری، به ۳۰۰ میلیارد ریال نمی رسد ولی بودجه امسال شهر ارومیه به بیش از یک هزار میلیارد ریال بالغ می شود.

وی اضافه کرد: این امر، در کنار هزینه کرد، نیازمند درآمدزایی موثر از سوی مدیریت شهری است که این کار به خوبی توسط شهرداری و با همکاری مردم و شهروندان انجام می شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی همچنین با قدردانی از همراهی و مشارکت اعضای شورای اسلامی شهر با مدیریت شهری ارومیه ادامه داد: مردم ارومیه در انتخابات شورای اسلامی شهر، افرادی لایق و باسواد را برای دور چهارم شورا انتخاب کردند که نتایج آن، به خوبی آشکار شده و می شود.

جهانگیرزاده با بیان اینکه شهردار ارومیه تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات به کار می‌بندد، تاکید کرد: شناسایی کریدورها، رفع مشکلات ترافیکی، عملیات زیباسازی شهر و دیگر اقدامات در راستای حفظ رفاه جامعه از جمله اقدامات عیان شهرداری است.

نخستین جشنواره گل ها و لاله ها به اهتمام شهرداری ارومیه و با استقبال شهروندان برگزار شد و دومین و سومین جشنواره از این نوع نیز در خردادماه و مرداد ماه امسال در دیگر مناطق و بوستانهای شهر برگزار می شود.

در آیین ویژه ای که پنجشنبه شب با حضور مسئولان استانی و شهری و تعدادی از شهروندان ارومیه در بوستان شش هکتاری ˈگوللرباغیˈ این شهر برگزار شد، از ۴۱۰ هزار بوته گل و لاله کاشته شده در ۱۰۰ نوع مختلف در این پارک رونمایی شد.