مسئول ورزش محلات و شهروندی شهرداری ارومیه گفت: تیر ماه امسال جشنواره بین‌المللی شطرنج در دهکده ساحلی چی چست ارومیه برگزار می شود.

مصطفی میلانی اظهار کرد: به همین منظور صفحات رایگان شطرنج در اختیار ثبت نام کنندگان برای شرکت در مسابقه قرار می گیرد تا آنان تشویق به حضور در مسابقات شوند.

میلانی تصریح کرد: هدف از برگزاری این جشنواره دعوت شرکت کنندگان خارجی در این دور از مسابقات و آشنا ساختن آنان با سبک زندگی و آداب و رسوم و فرهنگ ایرانیان است.

مسئول ورزش محلات و شهروندی شهرداری ارومیه از تعبیه ایستگاه های دوچرخه سواری در ارومیه خبر داد و تصریح کرد: برای ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و جلوگیری از ترافیک و آلودگی هوای ارومیه ۵ تا ۶ ایستگاه دوچرخه سواری در نقاط مختلف شهر تعبیه می شود.

میلانی با بیان اینکه از اول تیر ماه امسال ایستگاه صبحگاهی ورزشی در پارک های دانشجو، ائلرباغی، تخم مرغی، ساعت و حضرت پور دایر است اظهار کرد: به همین منظور خدمات رایگان مانند تحویل تی شرت ورزشی به ورزشکاران داده می شود که روی آن شعارهای سلامتی درج می شود.

وی افزود: بدون شک راه اندازی ایستگاه صبحگاهی ورزشی زیر نظر مربیان سبب بالا رفتن شور و نشاط اجتماعی در شهر می شود.

مسئول ورزش محلات و شهروندی شهرداری ارومیه از برگزاری مسابقات والیبال محلات در ارومیه خبر داد و  گفت: هشتم تیر ماه امسال مسابقات والیبال محلات با حضور ۱۰۰ تیم شرکت کننده در ارومیه برگزار می شود.

میلانی افزود: از اول رمضان امسال یعنی ۸ تیر ماه مسابقات والیبال محلات در دو بخش بانوان و آقایان و با حضور ۱۰۰ تیم شرکت کننده در ارومیه برگزار می شود.