معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از دستور شخص رئیس به وزیر راه و شهرسازی برای چهاربانده کردن جاده خوی به رازی خبر داد.

به گزارش نگاه روز،  شهیندخت مولاوردی در جمع مردم خوی در پارک ملت این شهر با تبریک ایام شعبانیه و سالروز میلاد امام زمان(عج) اظهار کرد: مردم ایران اسلامی یک سال پیش با رای خود به حسن روحانی، رای به اعتدال و تدبیر و امید دادند و وی را به ریاست جمهوری رساندند.

وی افزود: بنده به عنوان یک خویی، به شهر و مردمان و همشهریان خود افتخار می کنم و از جان و دل به این دیار باصفا عشق می ورزم.

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با اشاره به سفر اخیر رئیس جمهوری به ترکیه تصریح کرد: در سفر اخیر رئیس جمهوری به کشور تریکه ده سند مهم  اقتصادی، فرهنگی و عمرانی به تصویب رسید که یکی از آنها مربوط به گمرک رازی  به کاپی کوی است.

مولاوردی اظهار کرد: براساس تصمیم و دستور رئیس جمهور، دکتر حسن روحانی، به وزرات راه و شهرسازی جاده خوی به رازی هرچه زودتر باید چهاربانده شود و طرف ترکیه نیز اقدام به ساخت این جاده می کند.

وی افزود: با چهاربانده کردن این جاده، رونق اقتصادی ویژه برای شهرستان خوی و مردمان این شهر حاصل شده و خوی به سوی توسعه حرکت می کند.