IMG_0988رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه از افزایش ۳۰۰ درصدی بودجه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه خبر داد

به گزار ش نگاه روز، ابراهیم‌خلیل رضائیه شب گذشته در جمع خبرنگاران از افزایش ۳۰۰ درصدی بودجه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه خبر داد و افزود: سال ۹۱ بودجه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ۲ میلیارد تومان بود اما با منویات شورای شهر و رویکرد فرهنگی شهرداری در سال گذشته این بودجه با تصویب ۱۲ میلیارد تومانی خود به مقدار ۳۰۰ درصد افزایش یافت.

وی با اشاره به اینکه رویکرد سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه در مسائل ورزشی، رسیدن به ورزش قهرمانی است بیان کرد: رویکرد فرهنگی شهرداری ترویج مسائل دینی در زمینه‌های هویت دینی، انقلابی، ملی و محلی و نیز ارتقای فضائل دانش شهروندان است.

رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه افزود: در بودجه سال ۹۴ شهرداری ارومیه، مسائل اجتماعی نیز در اولویت قرار می‌گیرد چون خلاء مسائل اجتماعی در این سازمان کاملا ملموس است.

رضائیه گفت: با وجود اینکه شهرداری هر شهر تنها در زمینه توسعه ورزش‌های همگانی مسئولیت و وظیفه دارد، اما منویات مدیریت شهری ارومیه این است که با توجه به کمبود بودجه اقتصادی، سایر ورزش‌ها را نیز ساماندهی کند.

رضائیه تصریح کرد: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه برای راه‌اندازی ورزش محلات اقدامات و برنامه‌ریزی‌هایی انجام داده و حتی در برگزاری مسابقات ملی و فراملی و توانمندسازی هیئت‌های ورزشی شهرداری ورود کرد.

وی افزود: شهرداری ارومیه به مدت ۲ سال است که در زمینه برگزاری مسابقات والیبال و فوتبال محلات با پیوست فرهنگی فعالیت می‌کند و در این رابطه سال گذشته ۱۸۰ تیم والیبال و ۲۲۰ تیم والیبال محلات در ارومیه تشکیل شد.

رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه تصریح کرد: در حال حاضر ۶ هزار نفر به عنوان بازیکن و عوامل اجرایی درگیر مسابقات محلات ارومیه هستند و برای ایجاد تحرک بیشتر در جامعه، در پارک‌ها و محلات شهر نیز به طور مرتب مسابقات بومی و محلی برگزار می‌شود.