5646564 نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه به لزوم زنده نگه داشتن این حماسه عظیم مردمی در یاد مردم تاکید کرد.

به گزارش نگاه روز ، حجت الاسلام سید مهدی قریشی ظهر جمعه در جمع نمازگزاران ارومیه ای با بیان اینکه حماسه ۹ دی نماد بصیرت و تبعیت ملت ایران از ولایت فقیه است اظهارداشت:  ملت بصیر ایران اسلامی با حضور خود در حماسه ۹ دی، زمینه نقش بر آب شدن توطئه های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم کردند.

حجت الاسلام قریشی عنوان کرد: اظهار برائت از دشمنان نظام اسلامی و توطئه گران فتنه سال ۸۸ نیز از جمله جلوه های تبری است و باید تمامی مردم و مسئولان بر این امر اهتمام داشته باشند.

امام جمعه ارومیه با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص خط قرمز بودن فتنه و فتنه گران گفت: باید ما و تمام مردم و مسئولان بر این فرمایش رهبر معظم انقلاب توجه کنند.

حجت الاسلام قریشی در بخش دیگری به برگزاری رزمایش بزرگ محمد رسول الله (ص) توسط ارتش جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: نیروهای نظامی ایران اسلامی با قدرت تمام به صورت مستمر در راستای دفاع از ملت بزرگوار ایران تلاش دارند و از مردم و انقلاب به خوبی محافظت می کنند.

وی بر لزوم پرهیز از گناه و رعایت تقوا  در زندگی تاکید کرد و افزود: یکی از ابعاد تقوا، تقوای خانوادگی و رعایت حقوق اعضای خانواده است که باید به اوامر و نواهی الهی در این خصوص عمل کنیم.