44654به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه، قربانعلی سعادت در آئین افتتاح ۲۲ طرح آموزشی، پرورشی و ورزشی آذربایجان غربی با بیان اینکه موفقیتهای نظام جمهوری اسلامی ایران به سادگی حاصل نشده که با برخی تحرکهای ساده از بین رفته یا خدشه دار شود، گفت: باید در مقابل تهدیدهای دشمنان برای دفاع از آرمانهای انقلاب مقاومت کنیم.

وی با اشاره به خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران طی ۳۶ سال گذشته در بخشهای مختلف عمرانی، اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی، اظهار داشت: کم و کاستیها و مشکلاتی در بخشهای مختلف داریم که انتقادها از مشکلات متوجه نظام نیست بلکه عملکرد مسئولان و افراد جوابگو نیازها نبوده است.

استاندار آذربایجان غربی ضمن تاکید بر اینکه برای رسیدن به کمال مطلوب در نظام مقدس جمهوری اسلامی باید برخی ناملایمتها توسط مردم و مسئولان تحمل شود، گفت: در این راستا نیازمند استقامت هستیم و باید از رهبر معظم انقلاب الگو بگیریم.

سعادت با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی را هیمنه قدرت های پوشالی غرب و سلطه گران عالم را زیر سوال برد، ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران بخاطر وجود پشتوانه ای چون تفکر اصیل اسلامی، هدایت های حکیمانه امام (ره) و پس از ایشان مقام معظم رهبری و حمایت های مردمی همچنان زنده، پویا و پابرجا است.

وی بر لزوم الگوگیری دانش اموزان از راه و منش شهدای انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس تاکید کرد و گفت: همه اقشار مردم در راه تحقق انقلاب اسلامی، سرمایه گذاری کرده و به رهبری امام خمینی (ره) و با نثار جان و مال خود به تحقق وعده الهی و نیز پیروزی انقلاب اسلامی کمک کردند.

پروژه های آموزشی، پرورشی و ورزشی آذربایجان غربی همزمان با افتتاح پروژه های آموزشی، پرورشی و ورزشی کشور، طی مراسمی با حضور استاندار آذربایجان غربی در محل مدرسه ۱۰ کلاسه شهدای اندیشه شهرک گلمان ارومیه به بهره برداری رسید.