65465قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگار نشریه الکترونیکی نگاه، اظهارداشت : یکی از طرح‌های حسنه کمیته امداد در راستای حمایت از خانواده‌های زیر پوشش این نهاد که توانایی اداره زندگی خود را ندارند، طرح محسنین است.

عزیز سهندی افزود:  عمل به آموزه های دینی، آرامش باطنی حامیان، همبستگی اجتماعی، توسعه همدلی و همدردی، شکوفا شدن استعدادها، تربیت فرزندان خانواده ها، کمک به توانمندی خانواده های نیازمند و رفع احتیاجات ضروری خانواده ها را از آثار اجرای طرح محسنین عنوان کرد.

وی تصریح کرد : آن دسته از خانواده های نیازمندی که سرپرست خانواده دارای بیماری صعب العلاج، از کارافتاده ،زندانی و یا فاقد سرپرست هستند مشمول این طرح هستند.

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی افزود: در قالب این طرح ۵ هزار نفر از کودکان تحت پوشش این نهاد حامی یابی می شوند

سهندی خاطرنشان ساخت: حامیان نیکوکار با مراجعه به سایت اینترنتی کمیته امداد و یا دفاتر این نهاد می توانند نسبت به قبول کفالت یک یا چند خانواده تحت حمایت کمیته امداد، ماهانه مبلغی را به عنوان کمک به حساب آنها واریز نمایند.