مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: ارتباط مستمر و موثر با کارکنان و مسوولان باید در دستور کار مدیران آموزش و پرورش استان قرارگیرد.

به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه، سیدمصطفوی در اجلاس روسای آموزش و پرورش استان که در محل سالن جلسات اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد تصریح کرد: گشاده‌رویی در مواجه با انتقادات، تاکید بر ارتباط رو در رو، ارتباط مستقیم با پرسنل و مخاطب سنجی در برقراری ارتباط می‌تواند منجر به یک ارتباط موثر گردد.

 مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی  با بیان به اینکه ارتباط یک تعهد دو جانبه است، افزود: مدیران اگر بتوانند از رده‌های پایین به بالا ارتباط برقرار کنند، هنر کرده‌اند.

وی افزود: ارتباط سازنده با فرماندار، بخشدار، امام جمعه و مسوولان دیگر دستگاه‌های اجرایی می‌تواند در رفع بسیاری از مشکلات آموزش و پرورش در مناطق موثر باشد.

وی با بیان اینکه مدیران آموزش و پرورش باید همه توان خود را صرف حل مشکلات نظام تعلیم و تربیت کنند؛ گفت: ورود به جریان‌های سیاسی در هنگامه انتخابات، از سوی مسوولان آموزش و پرورش پذیرفتنی نیست چراکه منجر به غفلت از وظیفه اصلی آنها خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به موضوع ساماندهی نیروی انسانی در تابستان امسال خاطر‌نشان ساخت: باید با اجرای دقیق شیوه‌نامه به گونه‌ای عمل شود که با آغاز سال تحصیلی، حتی یک دانش‌آموز هم بدون معلم نباشد.

وی با اشاره به آغاز پروژه مهر ۹۴ تصریح کرد: با وجود کمبود منابع مالی، مجموعه اقدامات صورت گرفته در قالب پروژه مهر منجر به شروع بدون خطا و پرنشاط سال تحصیلی جدید خواهد شد.

وی افزایش کمی و کیفی پایگاه‌های تابستانی در سطح استان را مورد تاکید قرار داد و گفت: مدیران مناطق با بازدید از کانون‌های فرهنگی و تربیتی نسبت به تجهیز این مراکز به ابزارهای تربیتی اقدام کنند