123فرمانده انتظامی ارومیه از انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف ۴۵ کیلوگرم مرفین در این شهرستان خبر داد.

به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی آذربایجان غربی؛ مالک ولیزاده  اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه شخصی به هویت معلوم در شهرستان ارومیه با تشکیل یک باند بزرگ در امر خرید و فروش مواد مخدر از نوع مرفین جهت تولید هروئین در سطح استان فعالیت می‌کند، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام یکسری کارهای اطلاعاتی و پلیسی مخفیگاه‌های شبکه مذکور شناسایی و با کسب دستور قضایی مورد بازرسی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی ارومیه ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه‌های متهمان ۴۵ کیلوگرم تریاک کشف و چندین دستگاه خودروی گران‌قیمت و چندین باب منزل و مغازه مجلل نیز توقیف شد.

وی خاطرنشان کرد: در این زمینه پنج نفر دستگیر و متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند.

ولیزاده خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با اشرافیت اطلاعاتی و استفاده از توان و ظرفیت موجود در تمام اقشار اجتماعی به ویژه رئیس ریش سفیدان و متنفذین با قاچاقچیان و قانون‌شکنان به طور قاطع برخورد می‌کند و اجازه نخواهد داد که این افراد سودجو به اهداف پلید خود دست پیدا کنند.