4543223استاندار آذربایجان‌غربی گفت: توفیق یابی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نیازمند مشارکت همه ادارات دولتی و نهادهای انقلابی است.

به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه، قربانعلی سعادت در مراسم تودیع و معارفه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی اظهار داشت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی باتوجه به اینکه یک مجموعه هماهنگ کننده به شمار رفته و کار تبلیغات را در دست دارد اما از امکانات خوبی در این زمینه برخوردار نیست.

وی با بیان اینکه برای اجرای برنامه‌های شورای هماهنگی نیاز به کمک دیگر دستگاه‌ها وجود دارد گفت: این شورا دارای مشکلات جدی بوده و کار هماهنگی و تبلیغ بسیار سخت و دارای فشار روحی و روانی است.

سعادت بیان کرد: براساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب و نام گذاری امسال و باتوجه به شرایط خاص کشور از جمله انتخابات مجلس شورای اسلامی، مذاکرات هسته ای و انتخابات خبرگان رهبری باید آرامش و همدلی را در بین مردم و مسئولین ایجاد کنیم.

وی تصریح کرد: دیدگاه‌های سیاسی در حوزه‌های مختلف وجود دارد و اساساً وجود دیدگاه‌های متفاوت امری طبیعی بوده اما همه اینها باید منجر به هم‌افزایی و اقدامات بهتری در کشور شود.

سعادت با اشاره به انتخابات پیش‌رو اظهار داشت: برای انتخابات مجلس شورای اسلامی چون ساختار حزبی خاصی در کشور وجود ندارد بنابراین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی می‌تواند در تبلیغ افراد را یاری کرده و نسبت به اجرای قانون ایران اسلامی اقداماتی را در این را انجام دهد.