فرمانداری خوی روز چهارشنبه با صدور اطلاعیه ای خبر اسیدپاشی در این شهرستان را تکذیب کرد.

به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه، به دنبال درج خبری در یکی از رسانه های مجازی تحت عنوان زن جوان خویی قربانی اسیدپاشی همسر سابقش شد و انتشار خبر از زبان فرمانده انتظامی خوی، این موضوع در رسانه های کشور و سایت های معاند بازتاب های مختلفی پیدا کرد که فرمانداری خوی با صدور اطلاعیه ای آن را تکذیب کرد.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: با توجه به خبر درج شده در یکی از سایت های شهرستان تحت عنوان زن جوان خویی قربانی اسیدپاشی همسر سابقش شد، به اطلاع می رساند بر اساس نامه کتبی مدیر شبکه بهداشت و درمان خوی، زنی با ادعای اسیدپاشی توسط فوریت های پزشکی ۱۱۵ به اورژانس بیمارستان قمربنی هاشم این شهرستان مراجعه کرده بود ولی هیچ گونه آثاری از اسیدپاشی در وی مشاهده نشده و بلافاصله از بیمارستان مرخص شده است.

فرمانداری شهرستان خوی در اطلاعیه خود آورده است: خبر اسیدپاشی در خوی صحت نداشته و به طور کامل تکذیب می شود.

این خبر پیش از آن نیز توسط رییس دادگستری خوی تکذیب شده بود.

این خبر در حالی تکذیب شده که سردار سرتیب دوم پاسدار ناصر اصلانی فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی روز سه شنبه اعلام کرده بود که ماموران انتظامی در پی ادعای زنی مبنی بر درگیری منجر به اسید پاشی، موضوع را مورد رسیدگی قرار داده و متهم مربوطه را دستگیر کردند و از مخفیگاه متهم یک قبضه اسلحه شکاری با ۱۰ عدد فشنگ مربوطه کشف شد.

سردار اصلانی اعلام کرده بود که متهم در بازجویی های پلیسی به اعمال ارتکابی اعتراف و هدف خود را انتقام جویی اعلام کرده است.