77867به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه به نقل از  روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان غربی، در ماه مبارک رمضان، خیرین و حامیان نیکوکار نزدیک به ۲۰ میلیارد ریال برای محرومین و نیازمندان این استان مساعدت نمودند.

مدیر کل کمیته امداد استان اظهار داشت: امسال افراد نیکوکار در طول ماه مبارک رمضان مبلغی نزدیک به ۲۰ میلیاردبه محرومین و نیازمندان این استان مساعدت نمودند.

جلال حسین زاده با بی نظیر خواندن این مساعدتها گفت: ۱۶ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال از این مساعدتها به مراسمات اطعام و سبدهای غذایی اختصاص داشت که از این طریق ۱۸۴ هزار و ۵۱۸ نفر اطعام شد ند و بیش از ۳ میلیارد ریال نیز در دیدار و دلجویی از خانواده ها در قالب طرح مفتاح الجنه بصورت هدایای نقدی و غیر نقدی به آنان اهداء گردید.

وی گفت: در رمضان امسال همچنین ۳ هزار و ۸۴۸ نفر حامی جدید برای حمایت از فرزندان خانواده های تحت حمایت ثبت نام کردند که در این میان ۱ هزار و ۶۱ نفر برای حمایت از ایتام و ۲ هزار و ۸۰۰ نفر نیز برای طرح اکرام محسنین نام نویسی و عهده دار حمایت های مالی از کودکان نیازمند شدند.

وی در خصوص سبدهای کالای توزیع شده در ماه مبارک رمضان همچنین خاطر نشان ساخت: امسال در ایام پر برکت رمضان علاوه بر اطعام با غذای گرم ۱۲۴ هزار و ۴۲۶ نفر نیز با اهداء ۱۱ هزار و ۵۸۵ سبد کالا به ارزش ۸ میلیارد و ۳۷۵ میلیون ریال اطعام شده اند.

حسین زاده با تقدیر از افراد نیکوکار اظهار امیدواری نمود که به تبرک ماه مبارک رمضان کمکهای خیرین برای نیازمندان برای همیشه ادامه یابد.