65465به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه گفت: دوازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با حضور ۲ هزار دانشجوی دختر در ارومیه برگزار می‌شود.

سید‌جلیل موسوی به تشریح چگونگی برگزاری دوازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان کشور در ارومیه پرداخت و اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی ارومیه از توان بسیار خوبی برای برگزاری چنین برنامه مهمی برخوردار است و نیز توسعه ورزش‌های بانوان از اولویت‌های اصلی برنامه‌های معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه است.

سرپرست دوازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان کشور در ارومیه برگزاری شایسته المپیاد را از اولویت‌های اول دانشگاه در تابستان امسال عنوان کرد و گفت: رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه نیز بر اجرای شایسته این واقعه مهم و ارزشمند فرهنگی ورزشی کشور تاکید دارد.

وی تصریح کرد: هماهنگی و برنامه ریزی‌های خوبی در سطح سازمان‌های مربوطه و در داخل دانشگاه علوم پزشکی  انجام گرفته و امیدواریم به نحو شایسته‌ای آن را برگزار کنیم.

وی بیان کرد: دوازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از ۲۳ مرداد امسال تا ۳۰ ‌ام این ماه با حضور نزدیک به ۲ هزار دانشجو به مدت ۱۰ روز و در ۱۲ رشته ورزشی و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ ب