11325بر اساس توافق نامه منعقده با ارتش جمهوری اسلامی ایران پادگان ارتش از داخل شهر خوی به بیرون انتقال می‌یابد.

به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه، محبوب تیزباز با اعلام این مطلب  اظهار داشت: برای اجرای پروژه پیاده راه امام خمینی (ره) خوی تا کنون ۸۰۰ میلیون تومان هزینه شده است و اتمام  آن نیز نیازمند یک میلیارد تومان اعتبار است.

وی افزود: میدان قمسال خوی به مرور زمان شکل واقعی خود را از دست داده و مصالح به کار رفته در آن تخریب شده بود که برای ایجاد نشاط و زیباسازی به زودی بازسازی می‌شود و به همین سبب اصلاح میادین دیگر نیز به ترتیب در اولویت برنامه‌های شهرداری خوی قرار می‌گیرد.

شهردار خوی بیان کرد: دستور واگذاری پادگان ارتش در خوی صادر شده است و هم اکنون نیز در حال توافق هستیم که اگر این توافق انجام گیرد مسیر گشایی و ادامه کمربندی شهید حاجی قلیزاده  به پل خاتون ادامه می‌یابد.

تیزباز با اشاره به پروژه‌های در حال اجرای این شهرستان تصریح کرد: روگذر جهاد نیز با عقد قرار داد ۱۲ میلیارد تومانی وارد فاز عملیاتی شده است که می‌توانستیم با اعتبار آن نزدیک به ۵۰ پروژه شهری را اجرا کنیم.

وی اظهار داشت: پروژه روگذر جهاد از مطالبات اصلی مردم بوده که این موضوع سبب شده است که در اولویت قرار گیرد ولی متاسفانه اینک به سبب مواجهت با بحران مالی تحت تاثیر قرار گرفته و با مشکل مواجه شده است که با برنامه ریزی‌های انجام گرفته و تامین منابع مالی امید است بتوانیم این پروژه را تا دو ماهه آینده به اتمام برسانیم.

شهردار خوی گفت: احداث روگذر یا زیرگذر در میدان امام حسین(ع) خوی نیز در دست مطالعه است و هنوز نتیجه آن مشخصی در این مورد حاصل نشده است و در صورت موافقت اعضاء شورای شهر خوی پارک بانوان نیز به نام کوثر و یا نرجس خاتون نام‌گذاری می‌شود.