IMG_2860به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه مشاور امور زنان وزیر کشور در جلسه شورای اداری آذربایجان غربی با تاکید بر توزیع اعتبارات در کشور با توجه به عدالت جنستی اظهارداشت: فعالان حوزه زنان در دستگاه‌های اجرایی مختلف در همه استان‌ها مشکل کمبود اعتبارات و منابع مالی را مطرح می‌کنند که این امر نیازمند توجه ویژه مقامات کشوری است.

فهیمه فرهمندپور  با اشاره به اینکه برای این مجموعه در زمینه‌های گوناگون و در راستای پاسخگویی به مطالبات و مشکلات بانوان ماموریت‌های مختلف تدوین شده است افزود: باید دستگاه‌های اجرایی استان‌ها برای رفع این مسائل و دغدغه‌ها همکاری کنند.

مشاور امور زنان وزیر کشور ادامه داد: اعتبارات و منابع مالی که بین دستگاه‌های اجرایی مختلف برای انجام ماموریت‌ها و وظایف تزریق می‌شود، به هیچ عنوان مختص و ویژه جامعه مردان کشورمان نیست، اما در یک سیر تاریخی برای خدمت‌رسانی به زنان و مردان شکاف به وجود آمده است.

فرهمند پور عنوان کرد: متاسفانه در اثر سو مدیریت‌های تاریخی خدمت ‌رسانی به بانوان در زمینه‌های گوناگون مانند بهداشت، درمان، سلامت، ورزش و اشتغال مغفول مانده است، که باید برای اصلاح این روند تلاش شود.