4637467معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: تاکنون ۷۴ نفر در کل استان برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند.

به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه، علیرضا رادفر امروز با حضور در فرمانداری ارومیه اظهار داشت: تاکنون در کل استان ۷۴ نفر برای مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند که ۲۲ نفر آنها در روند ثبت نام بوده و سه نفر از آنان خانم هستند.

رادفر تصریح کرد: جوان‌ترین نامزد انتخاباتی تاکنون با ۳۰ سال سن و مسن‌ترین آنها ۶۷ سال سن داشته و جوانترین داوطلب نمایندگی مجلس خبرگان رهبری ۳۱ سال و مسن‌ترین آنها ۸۷ سال دارد.

وی بیان کرد: در انتخابات ۲۶ فرایند وجود دارد که ۲۴ فرایند آن رایانه‌ای و دو فرایند رای‌گیری و شمارش آرا نیز در برخی استان‌ها رایانه‌ای انجام می‌شود که در استان ما به صورت دستی انجام می‌شود.

معاون امنیتی و سیاسی استاندار آذربایجان‌غربی خطاب به داوطلبان گفت: حتما با مدارک کامل به حوزه‌های انتخاباتی مراجعه کنند تا روند ثبت نام با سرعت بیشتری انجام شود.

وی اظهار داشت: امروز پنجمین روز ثبت نام از خبرگان رهبری است که تا ۲ دی ماه امسال ادامه دارد و همچنین امروز سومین روز ثبت نام از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی است که تا ۴ دی ماه ادامه دارد