شرفخانلومعاون فرهنگی اجتماعی شهرداری خوی خبر داد: دیوار مهربانی به محل دائمی خود انتقال می یابد.

به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه به نقل از پرتال اطلاع رسانی شهرداری خوی، حسین شرفخانلو گفت: با توجه به استقبال کم نظیر شهروندان خوئی از اجرای طرح دیوار مهربانی، از هفته دوم دی ماه این طرح به محل دائمی خود در مرکز خیریه نیکوکاری خوی انتقال یافت.

معاون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری خوی ضمن اعلام این خبر گفت: طرح دیوار مهربانی (اهدای لباس گرم) یکی از حرکت های  خداپسندانه و خوبی است که با توجه به آغاز فصل سرد زمستان می تواند کمک در کمک به مستمندان  موثر باشد.

وی تاکید کرد: این طرح از اوایل ماه ربیع الاول و همزمان با میلاد مبارک  پیامبر اکرم (س) در  پارک لاله شهانق به اجرا گذاشته شد که با استقبال خوب شهروندان خوئی مواجه گردید.

شرفخانلو اظهار داشت: استقبال خوب مردم خیر و نیکوکار خوی و انجام هماهنگی های لازم با مرکز خیرین نیکو کار و کمیته امداد امام خمینی (ره) برای استفاده از شبکه توزیع قوی این مراکز برای کمک به مستمندان اقدام شود.

معاون فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری خوی خاطر نشان ساخت: برای استمرار این طرح خیر خواهانه و درخواست شهروندان برای استمرار آن، دیوار مهربانی به محل دائمی خود در مرکز نیکوکاری واقع در محوطه پشت کمیته امدادامام(ره) منتقل شود.

شرفخانلو افزود: از مردم شهر خوی انتظار می رود در اجرای این طرح نوع دوستانه، همچون همیشه نیازمندان شهرمان را یاری کنند.