54مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه اعلام کرد: تاکسیرانان ارومیه صاحب بیمه تکمیلی می‌شوند.

به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه، فخرالدین معصوم زاده با بیان اینکه رانندگان تاکسی ارومیه، بعد از شهرهای تهران و مشهد می ‌توانند از مزایای بیمه تکمیلی بهره شوند، گفت: بهره مند نبودن از بیمه تکمیلی یکی از اساسی ترین دغدغه‌های رانندگان تاکسی در این شهر است.
 وی از ثبت نام ۳ هزار و ۵۰۰ راننده تاکسی برای درخواست بیمه تکمیلی خبر داد و افزود: ۱۴ هزار و ۸۰۰ راننده تاکسی می‌توانند از این مزایا بهره مند شوند.

 معصوم زاده با اعلام این که جلسات و اقدامات متعددی برای حل این مشکل در شهرداری ارومیه برگزار شده است، اظهار کرد: ۶۰ درصد از حق بیمه تکمیلی از سوی شهرداری ارومیه و ۴۰ درصد بقیه از سوی رانندگان تاکسی تأمین و پرداخت می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: رانندگان تاکسی باید برای بهره مندی از این طرح، ماهیانه به ازای هر نفر از اعضای خانواده ۷ هزار تومان پرداخت کنند.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه عنوان کرد: به غیر از هزینه دندان پزشکی بقیه هزینه‌های پزشکی از جمله انواع آزمایش ها، هزینه آمبولانس و عمل‌های جراحی و ویزیت از سوی بیمه پرداخت می‌شود.

وی  ادامه داد: این امکانات تنها برای تاکسیرانانی امکان اجرا دارد که دارای پروانه هوشمندند و از خدمات بیمه تامین اجتماعی بهرمندند و بتبع از این به بعد نیز تمامی خدمات رفاهی و تسهیلاتی تاکسیرانان نیز منوط به ارائه پروانه هوشمند تاکسیرانی ست.

معصوم زاده با اشاره به امضای توافقنامه ای با بیمه البرز برای اجرای طرح بیمه تکمیلی تاکسیرانان و خانواده هایشان افزود: تاکسیرانان محترم برای ثبت نام در این طرح و دریافت بیمه تکمیلی تا پایان دیماه وقت دارند که برای ثبت نام اقدام نمایند.

وی  گفت: تاکسی های تلفنی و خطی با مراجعه به سازمان تاکسیرانی واحد بیمه البرز و تاکسی های گردشی به تعاونی تاکسیرانی واحد بیمه البرز با در دست داشتن دفترچه بیمه خود و همسر و فرزندانشان نسبت به تکمیل فرم مربوطه ثبت نام  کنند.