Untitledریییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش  جمهوری اسلامی ایران گفت: در حماسه بزرگ  ۹ دی بود که در سال ۸۸ به دست ملت بزرگ، هوشیار و بصیر ایران اسلامی رقم خورد مردم یک بار دیگر با آرمانهای امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدید میثاق کرده و توطئه های دشمنان را نقش بر آب کردند

به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه، حجت الاسلام سید محمد علی آل هاشم در مراسم ۹دی که در مصلای امام خمینی ارومیه برگزار شد اظهار کرد:حماسه ۹دی به همگان نشان داد که با گذشت پیش از ۳۰ سال از عمر بابرکت انقلاب اسلامی مردم شریف ایران اسلامی کماکان پایبند به ارزش ها و لبیک گوی ولی فقیه زمان هستند و از اسلام و انقلاب به خوبی پاسداری می کنند.

وی اظهار کرد: ماجرای فتنه ۸۸ نتیجه طراحی بیگانگان در خارج از مرز ها و برنامه ریزی طولانی مدت و پیچیده سرویس های اطلاعاتی و دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی ایران بوده که برخی عناصر داخلی آگاهانه و برخی با ناآگاهی و بی بصیرتی قطعات جدول دشنان را تکمیل کردند.

وی با بیان اینکه بصیرت یعنی شناخت لحظه ها، مطلع شدن از دیروز،امروز و فردا افزود:اگر انسان بصیرت نداشته باشد در لحظات خاص و بحرانی تشخیص برایش ممکن نیست لذا بصیرت را باید افزایش دهیم و در لحظات حساس و بحرانی درست وارد عمل شویم.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با اشاره به اینکه بازخوانی و تحلیل ابعاد و اهداف فتنه ۸۸ در مناسبت های مختلف ضروری است اظهار کرد: فراموشی فتنه ۸۸و متعاقب آن فراموشی حماسه ۹ دی موجب تحمیل هزینه های دیگری برای نظام است لذا مقام معظم رهبری بارها به یادآوری این حرکت و براندازی فتنه گران تاکید کرده تا مورد غفلت قرار نگیرد.

وی به اقدامات فتنه گران در سال ۸۸ اشاره کرد و گفت: هجمه به ارزش های دینی و اعتقادی، زیر سوال بردن نهاد های قانونی نظام و به کار بردن شعار های ساختار شکن برای از بین بردن حرمت ها و مرزها و از بین بردن ساختار های سیاسی کشور از اقدامات فتنه گران در سال ۸۸ بوده است.

حجت الاسلام آل هاشم همچنین با اشاره به اینکه ۹ دی دستاوردهای مهمی داشت، بیان کرد: مهمترین این دستاورد این بود که مشخص شد نقش رهبر معظم انقلاب اسلامی در خنثی سازی توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی بی بدیل است.

وی گفت: اگر رهنمودها و هدایت مقام معظم رهبری نبود، توطئه های دشمنان هرگز برملا نمی شد و تقویت پیوند ناگسستنی مردم با انقلاب اسلامی و رهبری بود که همه اقشار مختلف مردم را به صحنه آورد و فتنه را خاموش کرد.

وی اضافه کرد: در روز ۹ دی نقش بصیرت مردم و ولایتمداری مردم در مقابل دشمنان آشکار شد و دشمنان متوجه شدند که مردم در حمایت از نظام اسلامی همیشه در صحنه هستند.

حجت الاسلام آل هاشم با بیان اینکه در آستانه انتخابات قرار داریم و هر رای بیشتر مردم سیلی محکمی بر آمریکاست افزود: با وحدت و انسجام در انتخابات حاضر شویم و کاندیدای اصلح و خدمت گزار را انتخاب کنیم