به مناسبت گرامیداشت سی و هفتمین فجر انقلاب اسلامی ، زنگ انقلاب در مدارس خوی نواخته شد.

به گزارش خبرنگار  نشریه الکترونیکی نگاه، همزمان با سراسر کشور در مراسم نمادین شهرستانی زنگ انقلاب  با حضور معاون استاندار و فرماندار شهرستان خوی ، معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش خوی و جمعی از مسئولین و روسای ادارات در محل دبیرستان شاهد تربیت نواخته شد.

قدیر محمدی – معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش خوی ضمن تبریک سی و هفتمین فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت : این انقلاب و استقلال مدیون درایت امام خمینی(ره) و خون شهداء است و شما دانش آموزان باید با تلاش و ارتقاء سطح علمی خود و پیروی از منویات مقام معظم رهبری ادامه دهنده راه این عزیزان باشید.

در ادامه حسین سیوانی – معاون استاندار و فرماندار شهرستان خوی در این مراسم اظهار داشت : نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس همزمان با لحظه ورود تاریخی امام راحل به میهن اسلامی، افتخار بزرگی برای جامعه دانش آموزان و فرهنگیان کشور است.

وی افزود : همه ما باید شکرگزار این نعمت الهی باشیم و برای رسیدن به قله های پیشرفت و تعالی این کشور تلاش کنیم تا انقلاب اسلامی بتواند همچنان به رسالت خطیر خود که نشر صدای آزادی و استقلال است ادامه داده و در جهان باعث نابودی و شکست دشمنان استکباری و استعماری شود.

از جمله برنامه های این مراسم می توان به اجرای گروه سرود دبیرستان شاهد تربیت ، پخش کلیپ ، اجرای دکلمه و اهدای جوایز به دانش آموزان برتر اشاره نمود.