مدرسه ۱۵ کلاسه با حضور جناب آقای محمد آذرهوا – بخشدار محترم بخش مرکزی – جناب آقای مهندس قدیر محمدی – معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش خوی – کلنگ زنی شد .
به گزارش خبرنگار  نشریه الکترونیکی نگاه  از خوی , صبح امروز در هفتمین روز دههی فجر آیین کلنگ زنی مدرسه ۱۵ کلاسه در شهرستان خوی با حضور جناب آقای محمد آذرهوا – بخشدار محترم بخش مرکزی – جناب آقای قدیر محمدی – معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش خوی  –  و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار گردید .
قدیر محمدی با بیان اینکه مدرسه سازی یعنی جایگاهی برای ساخت انسانی مودب و معقر  افزود: مدرسه می تواند دانش آموز را به اساس اسلامی ، اخلاق کریمه قرآنی ، پیروی از رسول خدا(ص) و ائمه اطهار (ع) تربیت و هدایت سازد .
مهندس محمدی , معاون مدیر کل و مدیرآموزش و پرورش شهرستان خوی در آیین کلنگ زنی این مدرسه با تبریک ایام دهه ی فجر به تجهیز مدارس بر وجود سیستم هوشمند و گرمایشی استاندارد تاکید نمود.
وی به اقدامات انجام شده در شهرستان خوی و پروژه های نیمه تمام اشاره کرد و گفت : امیدواریم این پروژه ها هر چه سریع تر ،تکمیل و به بهره برداری برسد .
وی خاطر نشان کرد: اساس ساختن مدرسه در جامعه اسلامی یعنی پایبندی به اصول اسلامی ، پیروی کامل از شریعت دین محمدی ، تلاش در جهت فراگیری علم و دانش برای ترقی و پیشرفت و توسعه علم آموزی برای پویایی و بالندگی جامعه اسلامی در راستای خدمت رسانی به مردم از جهل و نادانی است.
گفتنی است ، این مدرسه توسط اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان و با مشارکت سی درصدی اداره کل مسکن و شهرسازی با متراژ تقریبی ۴۸۶۶ متر مربع و با زیر بنای ۱۳۰۰ متر مربع و با اعتبار پیش بینی ۳۰ میلیارد ریال ساخته خواهد شد .