???????????????????????????????به گزارش خبرنگار نشریه الکترونیکی نگاه از خوی، معاون امورفرهنگی و مدیر آموزش و پرورش خوی در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر  درآموزشگاه شادروان سید صدر محمد سیدی برگزار شد ، ضمن تبریک سی و هفتمین فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت : این انقلاب و استقلال مدیون درایت امام خمینی(ره) و خون شهداست و شما دانش آموزان باید با تلاش و ارتقای سطح علمی خود و پیروی از منویات مقام معظم رهبری ادامه دهنده ی راه این عزیزان باشید .
قدیر محمدی، در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری  و با تاکید بر بر شرکت گسترده ی فرهنگیان و دانش آموزان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن افزود : حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمن شکن و مایوس کننده ی بدخواهان خواهد بود، .
محمدی در ادامه گفت : ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام شهدا و تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری در دفاع از ارزش های انقلاب شکوهمند اسلامی، از همه ی مردم فهیم بخصوص جامعه ی غیور فرهنگی و دانش آموزان عزیز که همیشه در صحنه های انقلاب حضوری فعال داشته، برای شرکت گسترده در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن دعوت بعمل آورد .
وی تصریح کرد: فرهنگیان و دانش آموزان خویی با شکوه تر از سال های گذشته همراه با اقشار مختلف مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ماه شرکت خواهند کرد.
مدیر آموزش پرورش خوی خاطرنشان کرد: به یقین این حضور توطئه های داخلی و خارجی را خنثی و زیاده خواهی استکبار جهانی را ناکام خواهد گذاشت . 
وی افزود: همه ما باید شکرگزار این نعمت الهی باشیم و برای رسیدن به قله های پیشرفت و تعالی این کشور تلاش کنیم تا انقلاب اسلامی بتواند همچنان به رسالت خطیر خود که نشر صدای آزادی و استقلال است ادامه داده و در جهان باعث نابودی و یاس دشمنان استکباری و استعماری شود.  
از جمله برنامه های این مراسم می توان به برگزاری جشنواره ی غذاهای سنتی – اجرای گروه سرود – نواختن آهنگ های انقلابی توسط یکی از دانش آموزان و اهدای جوایز به کلیه ی دانش آموزان  اشاره نمود .