indexمدیر کل امور بانوان و خانواده استان آذربایجان‌غربی از تبیین نقش زنان آذربایجان غربی در پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه، شهلا تاجفر در جلسه بررسی برنامه های امور بانوان آذربایجان غربی در ایام الله دهه فجر اظهار با بیان اینکه زنان نقش اساسی در انقلاب و پیروزی آن داشتند؛ اظهار داشت: نقش زنان آذربایجان غربی در پیروزی انقلاب اسلامی در دهه فجر امسال تبیین می‌شود

وی با اشاره به اینکه برنامه های دهه فجر در قالب ۲۵ عنوان و ۷۰۰ برنامه در استان آذربایجان غربی اجرا می شود؛ افزود: دیدار با نماینده ولی فقیه، برگزاری یادواره شهدا امور خانواده، تجلیل از ورزشکاران ملی خانم، دیدار با خانواده جانبازان و شهدا، نشست بانوان فرهنگی و اقتصادی از جمله این برنامه هاست.

 مدیر کل امور بانوان و خانواده استان آذربایجان‌غربی گفت: توسعه بازارچه‌های خود اشتغالی، بازارچه سبک زندگی اسلامی با حمایت شهرداری، افتتاح انجمن کار آفرینی زنان، برگزاری مشاغل‌های خانگی، تجلیل از خانواده شهید، مسابقه شعار نویسی از دیگر برنامه های این ایام است.

وی کلنگ زنی پارک فدک برای بانوان با مساحتی بالغ بر ۴ هکتار، افتتاح کارگاه تولید پوشاک ایرانی و اسلامی در مجتمع فرهنگی و هنری ارومیه را از برنامه‌های شاخص امور بانوان استان در این ایام عنوان کرد.

مدیر کل امور بانوان و خانواده استان آذربایجان‌غربی افزود: المان زنان شهیده در یکی از میادین یا پارک های شهر ارومیه با حمایت شهرداری ارومیه و بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در ایام دهه فجر نصب می شود.