رئیس صنعت، معدن و تجارت خوی گفت: نمایشگاه عرضه محصولات اقتصاد مقاومتی و خوداشتغالی در شهرستان خوی برپا شد.

یحیی کاظمی در گفتگو با خبرنگار نشریه الکترونیکی نگاه در خوی، اظهار داشت: به منظور اجرای منویات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی، نمایشگاه عرضه محصولات خوداشتغالی در شهرستان خوی همزمان با دهه مبارکه فجر برپا شد.

رئیس صنعت، معدن و تجارت خوی گفت: در این نمایشگاه که از ۱۴ تا ۲۱ بهمن ماه دایر می‌شود، محصولاتی همچون عسل، البسه، قارچ، کیف، عرقیات، مبل و بدلیجات به مشتریان عرضه شده و این تاریخ تمدید نمی‌شود.

کاظمی تصریح کرد: این نمایشگاه به همت سپاه شهداء و اداره‌ صنعت، معدن و تجارت خوی و با شرکت تعداد ۵۰ واحد تولیدی ‌از طریق شورای اداری شهرستان در محل‌ سالن ‌ورزشی ‌کارگران ‌شهرستان ‌خوی برپا می‌شود‌.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات پیش رو افزود: در بحث تبلیغات توصیه می شود که منویات مقام معظم رهبری در دستور کار قرار گیرد و کاندیداها با دادن وعده هایی که در حوزه آنها نیست، مردم را سالها چشم انتظار نگذارند.

این مقام مسئول با اشاره به اقتصاد مقاومتی افزود: انتظار می رود از طرح های اقتصاد مقاومتی حمایت بیشتری صورت گیرد و در همه بخش ها اجرای طرح اقتصاد مقاومتی جدی گرفته شود.

وی با اشاره به اینکه ساعات بازدید از این غرفه از ۹ و ۳۰ تا ۱۲ و ۳۰ و از ساعت ۱۶ تا ۲۰ است بیان کرد: نشانی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و خوداشتغالی خوی واقع‌ در بلوار شمس‌ تبریزی است.