مدیر شبکه بهداشت و درمان خوی گفت: با توجه به محرومیت روستاهای منطقه ۱۹ خانه بهداشت احداث و در ایام الله دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

منصور محمودزاده در گفتگو با خبرنگار نشریه الکترونیکی نگاه از خوی، اظهار داشت: افزایش خدمات درمانی و بهداشتی در دو سال اخیر در سراسر میهن اسلامی قابل تحسین بوده و دولت یازدهم به این مقوله اهمیت خاصی قائل است و حتی هزینه‌های چشمگیری نیز صرف شده که شهرستان خوی نیز از این مقوله مستثنی نباشد.

وی افزود: در این مدت بسیاری از بخش‌های بیمارستانی به صورت اساسی بازسازی شده و اخیرا نیز بخش زنان و زایمان در دست اقدام و بازسازی است که امیدواریم در اوایل سال آینده مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان خوی تصریح کرد: با توجه به محرومیت روستاهای منطقه، امسال ۱۹ خانه بهداشت احداث و در حال تکمیل شدن است و در ایام الله دهه فجر به همراه بخش بستری جراحی مردان بیمارستان قمر بنی هاشم(ع) که کاملا بازسازی شده و دستگاه اکسیژن‌ساز بیمارستان شهید آیت الله مدنی، افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

محمودزاده گفت: برای بازسازی بخش جراحی مردان بیمارستان قمر بنی هاشم(ع) و دستگاه اکسیژن‌ساز بیمارستان شهید آیت الله مدنی خوی در مجموع مبلغ ۲۲ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال هزینه شده است.