فرماندار خوی گفت: حضورگسترده مردم درپای صندوقهای رای ،مسئولین راشرمنده می کند.12

به گزارش خبرنگار نشریه الکترونیکی نگاه از خوی، دکترسیوانی معاون استاندار و فرماندار خوی در حاشیه بازدید از شعب اخذ رأی و در گفتگو با اصحاب رسانه در شعبه اخذ رای حسینیه شیخ نوایی اظهار داشت: حضورگسترده مردم درپای صندوقهای رای ،مسئولین راشرمنده می کند.

وی افزود : ازساعات اولیه صبح حضورمردم در پای صندوقهای رای گسترده است.

وی ضمن بیان اینکه حضورمردم در این دوره از انتخابات غیرقابل وصف و برخلاف انتظار بود تصریح کرد: میزان بالای مشارکت مردم تضمین کننده انتخابات سالم است.

این مقام مسئول تصریح کرد: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای در روز سرنوشت ساز ۷ اسفند قطع نظر از هرگونه  سلیقه و گرایش سیاسی و تعلقات قومی و زبانی، برگ زرین دیگری بر کتاب قطور و پر افتخار این کشور  بویژه دیار کهن و فرهنگی شهرستان خوی خواهد افزود.

وی ضمن اشاره به مشارکت گسترده بانوان نیز در این دوره از انتخابات گفت:امیدی که با روی کارآمدن دولت روحانی وحل معضلات ومشکلات بین المللی به وجودآمده وموفقیتهای به دست آمده توسط دولت در حضور گسترده نقش مهمی داشته و امیدواریم دولتمردان  ومنتخبین پاسخ مناسب و در خور حضورگسترده داشته باشند.
فرماندار خوی افزود: در سالی که به فرمایش مقام معظم رهبری «سال دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی» نامگذاری گردیده است مردم فهیم و با ایمان شهرستان خوی روز هفتم اسفند ماه سال ۹۴ با حضور گسترده و آگاهانه ی خود در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، در فضایی صمیمی و و با آرامش و نشاط، و مشارکت حداکثری خود در انتخابات، دست به انتخابی آگاهانه و مسئولانه خواهند زد.

دکترسیوانی اصل در خاتمه این گفتگو افزود: میزان تخلفات در این دوره از انتخابات، حداقل گزارش شده است.

13

14