1همزمان با اجرای رزمایش الی بیت المقدس در منطقه عمومی شهرستان خوی بیش از ۱۵ خبرنگار این حماسه را پوشش دادند.

به گزارش خبرنگار نشریه الکترونیکی نگاه از خوی، مسئول روابط عمومی سپاه خوی ضمن تقدیر و تشکر ازخبرنگاران شهرستان خوی در پوشش خبری و تصویری رزمایش بیت المقدس گفت: خبرنگاران و رسانه ها دیده بان ها و چشم بیدار جامعه هستند و همانطور که بارها ثابت کردند چشم و گوش رخدادها و حوادث جامعه هستند امروز نیز با انعکاس رزمایش بیت المقدس ابهت و اقتدار برادران و خواهرانشان را به رخ دنیا کشاندند.

ستوانیکم پاسدار احمدزاده در راستای فعال سازی ستاد خبری رزمایش گفت: قبل از اجرای رزمایش با دعوت از خبرنگاران و مسئولین دفتر صدا و سیما نشست خبری رزمایش را با حضور فرماندهی سپاه خوی تشکیل داده و به منظور پوشش خبری و تصویری رزمایش نیز لیستی از خبرنگاران را برای صدور کارت فعالیت در رزمایش تهیه نمودیم.

وی ادامه داد: در این راستا ضمن به تصویر کشیدن تلاشهای گردانهای بیت المقدس در عرض ۲روز اخبار لحظه به لحظه رزمایش را نیز به خبرگزاریها و نشریات محلی ارسال نمودیم.

احمدزاده در پایان ضمن خداقوت و خسته نباشید به تمامی بسیجیان سلحشور گردانهای شهرستان خوی از خبرنگاران این شهرستان در راستای پوشش خبری و تصویری رزمایش تقدیر و تشکر نمود.