دستگیری کلاهبرداران ۳۰ میلیاردی فروش غیرقانونی آپارتمان با ۳۷ فقره کلاهبرداری

 فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از دستگیری یک کلاهبردار حرفه ای و فروش غیرقانونی آپارتمان با ۳۷ فقره کلاهبرداری به ارزش ۳۰ میلیارد ریال خبر داد.
سردار اصلانی گفت: در پی شکایت دو نفر مبنی بر فروش غیرقانونی دو واحد آپارتمان مسکونی ، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
این مقام انتظامی بیان داشت : با توجه به اهمیت موضوع و به منظور جلوگیری از ادامه فعالیت متهم یا متهمان، تیمی مجرب از کارآگاهان تشکیل و عملیات شناسایی و دستگیری آغاز شد.
وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق شدند متهمان را شناسایی کنند، در استعلام های صورت گرفته مشخص شد که متهمان مذکور سابقه دار هستند.
اصلانی ادامه داد: ماموران پس از چند روز تحت نظر قرار دادن متهمان ، موفق به دستگیری آنان حین انجام معامله شدند.
این مقام انتظامی تصریح کرد : متهمان در بازجویی های پلیسی به ۳۷ فقره کلاهبرداری با فروش غیرقانونی آپارتمان به ارزش ۳۰ میلیارد ریال در شهرستان ارومیه اعتراف کردند.
به گفته فرمانده انتظامی استان دو متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده  به مقامات قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی ارومیه از دستگیری سارق حرفه ای محتویات خودرو با ۲۲ فقره سرقت خبر داد .
سرهنگ حسین صمدپور اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات خودرو در ارومیه ، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود : ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق شدند سارق را شناسایی کنند، در استعلام های صورت گرفته مشخص شد که متهم مذکور از سارقان حرفه ای و سابقه دار است.
این مقام انتظامی ادامه داد : پس از شناسایی مخفیگاه متهم، ماموران به صورت نامحسوس، وی را تحت نظر قرار داده و شب گذشته حین سرقت در سطح شهرستان دستگیر کردند.
سرهنگ صمدپور با اشاره به اینکه متهم در بازجویی های پلیسی به ۲۲ فقره سرقت محتویات خودرو در شهرستان ارومیه اعتراف کرد، اظهار داشت: وی پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی، تحویل مقامات قضائی شد
رئیس پلیس راهور آذربایجان غربی از فوت یک نفر و مجروح شدن دو تن بر اثر واژگونی یک دستگاه سمند خبر داد.

سرهنگ علی سعیدی اظهار داشت : در راستای کسب خبری مبنی بر واژگونی یک دستگاه سمند در میاندوآب، ماموران به همراه گروه های امدادی سریعا در محل حاضر شدند.

این مقام انتظامی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد بر اثر این واژگونی ، راننده خودرو به همراه دو تن از سرنشینان آن به شدت مجروح و روانه بیمارستان شدند که در اثر شدت جراحت وارده راننده خودرو در بیمارستان فوت شد.
رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی در پایان خاطرنشان کرد : بر اساس اعلام کارشناسان بی احتیاطی و تخطی از سرعت مطمئنه مهمترین دلیل بروز این حادثه دلخراش بوده است.
فرمانده انتظامی بوکان از کشف ۸۰ هزار و ۵۰۰ عدد قرص غیرمجاز به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال خبر داد.
سرهنگ بندریان اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فروش داروهای غیر مجاز در سطح شهرستان بوکان، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت .

این مقام انتظامی تصریح کرد : با انجام اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه متهم شناسایی و پس از کسب مجوز قضائی ،طی یک عملیات غافلگیرانه مورد بازرسی قرار گرفت.

وی افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهم ، ۸۰ هزار و ۵۰۰ عدد انواع قرص قاچاق غیر مجاز کشف شد؛ برابر اعلام کارشناسان ارزش تقریبی اقلام دارویی کشف شده یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی بوکان در پایان خاطرنشان کرد: در این رابطه دو متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شدند.