???????????????????????????????

سرهنگ پاسدار محمباقر علایی گفت: ارزشو قدر ولی فقیه بر همگان آشکار است چراکه درایت و هوشمندی ایشان است که توطئه ها و ترفندهای دشمنان را بر همگان آشکار می کند.

به گزارش خبرنگار نشریه الکترونیکی نگاه،فرمانده سپاه خوی ضمن تسلیت فرارسیدن ۲۷سالگرد ارتحال ملکوتی بت شکن عصر حاضر خاطر نشان کرد: امام خمینی(ره) پدری دلسوز و مهربان برای ملت ایران اسلامی بود .

سرهنگ پاسدار محمد باقر علایی اظهار داشت: تا روزی که حاکمیت اسلامی و ولایت فقیه در جامعه اسلامی وجود دارد ، هجمه های دشمنان اسلام استمرار دارد، بنابراین باید در مسیر درست حرکت کنیم و از هجمه ها غفلت نشویم.

وی با اشاره به پیاده شدن اصول امام(ره) در ایران اسلامی و سرازیر شدن این اصول در فراسوی مرزها افزود: این اصول باعث آفرینش بیداری اسلامی در تمام دنیا شده است.

سرهنگ پاسدارعلایی در پایان اظهار داشت: بباید با برنامه ریزی دقیق اندیشه های والای امام خمینی (ره) را در جامعه و برای نسل آینده ترویج و گسترش یابد و دراین زمینه نیز بیشتر مطالعه کرد.

وی به وظایف منتظران اشاره و خاطر نشان کرد: برای رسیدن به صبح وصال این موعود مبارک همه مسلمانان باید شب وصل با خدا را پشت سر بگذارند و تا زمانی که منتظران، عمر خویش را در طریق کسب صلاح طی نکند نمی‏توانند شاهد ظهور مصلح موعود باشند.