8e3b3c8c-a568-4d04-80f3-0ddadc31f8d6به گزارش خبرنگار نشریه الکترونیکی نگاه با حضور حجت الاسلام  و المسلمین رستملو رییس اداره تحقیق استان آذربایجان غربی مسائل و مشکلات مسجد صاحب الزمان (عج) شهرک ولیعصر خوی مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

این جلسه با حضور رییس اداره تحقیق استان ، رییس اداره تبلیغات اسلامی ، رییس اداره اوقاف خوی و هیئت امناء و روحانی مسجدصاحب الزمان (عج) شهرک ولیعصر برگزار شد.

حجت الاسلام رستملو با اشاره به این گفته امام (ره) که همه مدیران باید از  امانتداری و مسئولیت پذیری برخوردار باشند چرا که مسئولیت ها در نظام اسلامی وسیله خدمت است اظهار کرد : مقصود امام (ره) از سنگر ، محل محافظت دین وعقاید ما از اختلاف و تقویت تقوای الهی است.

ایشان ضمن بیان این مطلب که اختلاف ها ریشه در منیت انسانها دارد گفت : بنابر احادیث نقل شده  مساجد از پیامبر اکرم (ص) در قیامت شکایت می کنند، چرا که مساجد زیبا اما خالی از بندگان خداست  اینها هشدارهای آخرالزمانی است و باید سعی کرد با همدلی و تفاهم، مسجد را به عنوان سنگر خود قرار داده و از اختلاف بپرهیزیم .

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین احمد اصغر نژاد رییس اداره اوقاف خوی در خصوص مسائل و مشکلات موجود در مسجد صاحب الزمان (عج) شهرک ولیعصر مطالبی رابیان کرد .

در این جلسه روحانی مسجد صاحب الزمان (عج) و هیئت امنای مسجد از مشکلات و موانع موجود مطالبی بیان کردند .