86901مسئول کمپین قلیان ها را گلدان کنیم ، در گفتگو با خبرنگار نشریه الکترونیکی نگاه،  اظهار داشت: این کمپین مردمی با هدف آگاه  نبودن مردم از ضررهای مصرف قلیان و باورهای غلط در این زمینه  است .

مسعود قدرتی  با بیان اینکه یکی از دغدغه های مهم در استان روی آوردن دانش آموزان نیز به قلیان است اظهار داشت: امید است  این کمپین به یک حرکت ملی تبدیل شده و شاهد برگزاری این حرکت در تمامی استان ها ی کشور باشیم وتا گامی موثر برای داشتن جامعه ای پاک و سالم باشد

وی به برگزاری نخستین همایش ملی کمپین قلیان ها را گلدان کنیم دراستان خبر داد و افزود: این همایش با حضور مسولین ارشد استانی و استانداری در محل دانشکده فنی و حرفه ای قاضی طباطبایی ارومیه برگزار می شود.

قدرتی افزود: رکورد زنی بزرگترین نقاشی و نوشته در مورد کمپین قلیان ها را گلدان کنیم به متراژ ۵۰۰ متر برای اولین بار در دنیا توسط شورش نصیری سریع ترین نقاش آسیا از برنامه های جانبی این همایش است.

وی برگزاری همایش علمی در خصوص قلیان را از دیگر برنامه های کمپین قلیان ها را گلدان کنیم عنوان کرد و اظهار داشت: این همایش با حضور ۱۰ دانشگاه برتر کشور برگزار می شود.

کمپین مردمی قلیان ها را گلدان کنیم ۲۰ اردیبهشت امسال با حمایت دانشکده فنی و حرفهای قاضی طباطبایی آغاز به کار کرد.