12فرماندار خوی گفت: سفر ریاست جمهوری فرصت مغتنمی است که بتوانیم با تصویب پروژه‌های مهم و تأثیرگذار در راستای رشد و توسعه شهرستان خوی گام‌های اساسی برداریم.

به گزارش خبرنگار نشریه الکترونیکی نگاه از خوی، حسین سیوانی‌اصل فرماندار خوی در جلسه هماهنگی سفر رئیس جمهور به آذربایجان غربی، اظهار داشت: این سفر، فرصت مغتنمی است که بتوانیم با تصویب پروژه‌های مهم و تأثیرگذار در راستای رشد و توسعه شهرستان خوی گام‌های اساسی برداریم.

وی بر لزوم استقبال پرشور و درخور شأن از آن تأکید کرد و گفت: سفر رئیس جمهور فرصت مناسبی است تا بتوانیم با تصویب پروژه‌های مهم و تأثیرگذار در راستای رشد و توسعه شهرستان  گام‌های اساسی برداریم.

فرماندار خوی افزود: پروژه‌های مهمی در بخش‌های راه، بهداشت و درمان، آب شرب و کشاورزی، پایانه رازی، بخش‌های فرهنگی، گردشگری، آموزش عالی و… در دستور کار سفر ریاست جمهوری قرار گرفته است و امیدواریم با تصویب این طرح‌ها شاهد تحولات زیرساختی و اثرگذار در رشد و توسعه شهرستان خوی برداریم.

این مسؤول استقبال پرشور از رئیس جمهور و هیأت همراه را نماد همدلی و هم زبانی ملت و دولت و در راستای تأمین منافع و امنیت ملی، مهم دانست.

فرماندار خوی با اشاره به اینکه در بررسی‌های انجام شده در استان‌های دیگر مشخص شده است بحث نیاز به اشتغال جزو اولویت‌هاست، گفت: این سفر فرصت ارتباط مستقیم مردم را با رئیس جمهوری فراهم می‌کند و سبب آن شده تا کار به سرعت به دستگاه مربوطه ارجاع داده شود و به ما هم این امکان را می‌دهد که یک ارزیابی در سرعت پاسخگویی دستگاه داشته باشیم.