سرپرست شهرداری خوی گفت: نصب نرده های نخستین سالن آمفی تئا‌تر روباز خویبا پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصدی در پارک ملت در حال اجراست

به گزارش خبرنگار نشریه الکترونیکی نگاه به نقل از روابط عمومی شهرداری خوی، سرپرست شهرداری خوی ضمن اشاره به اهمیت اجرای پروژه آمفی تئاتر روباز در خوی افزود: نصب نرده های نخستین سالن آمفی تئا‌تر روباز خوی در پارک ملت  آغاز شده است.

وی افزود: احداث این سالن آمفی تئا‌تر روباز با هدف اجرای برنامه‌های مختلف هنری همچون تئا‌تر، موسیقی، مراسم‌های مختلف عمومی و جشن‌ها با ظرفیتی در حدود ۲ هزار نفر آغاز شده و در حال حاضر دیوارهای حائل اطراف آمفی تئا‌تر، اجرای سکوهای تماشاگران و کف سازی سکوها به اتمام رسیده است.

محرم اکبرزاده با بیان اینکه، پروژه اولین آمفی تئاتر شهرستان خوی قطعاً یکی از موثر‌ترین پروژه‌های شهرداری در بخش عمرانی- فرهنگی است که در مناسبت‌های سال و برای برگزاری مراسم های مختلف و استفاده هنرمندان برای اجرای برنامه های هنری مورد استفاده قرار می گیرد و طبیعتا با توجه به حضور چشمگیر شهروندان خوئی در طول ایام سال از پارک ملت،ای نآمفی تئاتر خواهد توانست جوابگوی بخشی از نیازهای فرهنگی و اجتماعی شهر باشد.

وی گفت: پروژه آمفی تئاتر روزباز خوی در محوطه‌ای به مساحت یک هزار و ۸۵۰ متر مربع با پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصدی در حال اجراست.

سرپرست شهرداری خوی با اشاره به بخش های آتی اجرای این پروژه تصریح کرد: کف سازی محوطه تماشاگران به اتمام رسیده و نصب نرده ها آغاز شده است .

اکبرزاده تاکید کرد: اجرای عملیات نازک کاری مجموعه سِن و صفحه نمایش، سیم کشی و تاسیسات برق و روشنایی مجموعه آمفی تئاتر از جمله مراحل نهائی برای بهره برداری از این پروژه می باشد