54452معاون اشتغال و مشارکتهای مردمی بهزیستی آذربایجان غربی گفت:سال گذشته برای ۱۲۵ واحد مسکونی مددجویی ۳ میلیارد و ۹۹۰ میلیون ریال اعتبار پرداخت شد

به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه، سیامک نبی زاده  در جلسه بررسی مسائل و مشکلات مسکن شهرستان خوی  با اشاره به رشد پرداخت تسهیلات مسکن مددجویی در راستای توانمندسازی جامعه هدف اظهار داشت: سال گذشته برای ۱۲۵ واحد مسکونی مددجویی ۳ میلیارد و ۹۹۰ میلیون ریال اعتبار پرداخت شد.

وی ضمن تاکید بر تسریع در روند خدمت رسانی به جامعه هدف تصریح کرد: سهم شهرستان خوی از ۱۲۵ واحد مسکونی سال قبل ۱۸ واحد مسکونی بود که اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون ریال برای این واحد ها در حوزه احداث، خرید و تعاونی پرداخت گردید.

وی با اشاره به تفاهمنامه های منعقده با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، انجمن خیرین مسکن ساز و راه و شهرسازی در راستای تسریع احداث مسکن برای نیازمندان بهزیستی افزود: یکی از برنامه های شاخص در این حوزه  احداث مسکن برای خانواده های دارای دو معلول است.

نبی زاده ادامه داد: در سفرهای شهرستانی قصد داریم تا ضمن بررسی مسائل و مشکلات و اتخاذ تدابیر لازم برای حل مشکلات، سیاستهای جدید حوزه مسکن در استان مبنی بر تسریع در خدمت رسانی با حفظ کرامت انسانی را تشریح سازیم.

معاون اشتغال و مشارکتهای مردمی و کارشناس مسئول مسکن بهزیستی استان در ادامه سفر به شهرستان خوی از مساکن مددجویی احداث شده و در دست احداث بازدید نمودند