IMG_1487فرماندار خوی گفت: ساخت پایانه رازی در کمیسیون زیر بنایی استان با أکثریت مطلق آرا به تصویب رسید.

به گزارش خبرنگار نشریه الکترونیکی نگاه از خوی، دکتر سیوانی از به تصویب رسیدن ساخت پایانه رازی در کمیسیون زیر بنایی استان با أکثریت مطلق آرا خبر داد و افزود: با طی مراحل فنی و اجرایی در سازمان پایانه های کشور و تصویب کمیته امور زیر بنایی استان ساخت پایانه رازی نهایی شد.

در ادامه فرماندار خوی با اشاره به ساخت وإجرای طرح مزار شمس تبریزی اظهار داشت: ساخت وإجرای این طرح با حمایت ویژه ی دولت و سازمان میراث فرهنگی کل کشور به زودی آغاز می شود و ریاست میراث فرهنگی و گردشگری کشور آقای سلطانی فر شخصا پیگیر بوده و تأکید جدی بر شروع  ساخت و اجرای هر چه سریع تر طرح دارند .

وی افزود: ١۶میلیارد تومان اعتبار به فاضلاب شهری خوی اختصاص یافت  این مبلغ از محل اعتبارات سفر ریاست محترم جمهوری به استان اختصاص یافته است  علاوه بر این مبلغ ۶٠ میلیارد تومان برای تأمین و خرید لوله های آبرسانی از سد آغ چای به خوی تخصیص یافته و لازم به ذکر است لوله های آبرسانی این طرح نیزتأمین شده است. این خط لوله برای آب شرب خوی در نظر گرفته شده است.

وی در بخش ورزش نیز اظهار داشت: با اختصاص بیش از ١١میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات سفر ریاست محترم جمهوری به استان   به طرح های ورزشی شهرستان خوی، تکمیل و ساخت ِ استادیم ۵ هزار نفری خوی ، سالن تیراندازی ، سالن ورزشی فیرورق و خوابگاه ورزشکاران آغاز می شود .

فرماندار خوی افزود : گزارشی از آخرین وضعیت و میزان تأمین اعتبار پروژه های مربوط به بخش حمل و نقل و راه های مواصلاتی از محل اعتبارات سفر ریاست محترم جمهوری، در هفته های آتی به اطلاع همشهریان محترم خواهد رسید .