ImageHandler.ashxمدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی تاکید کرد: نیاز است تا برنامه مدونی برای بهره‌گیری صحیح از فضای مجازی در راستای پیشگیری از اعتیاد و آگاه‌سازی مردم تدوین شود.

به گزارش خبرنگار نشریه الکترونیکی نگاه، سعید فریور در همایش بزرگ روز جهانی مبارزه با مواد مخدر سنگر صیانت از جوانان این مرز و بوم را سنگری مقدس و پاک دانست و افزود: امروز عمق بحران اعتیاد می طلبد تا بیدار باشیم و بیدار بمانیم.

وی  با اشاره به اینکه اجرای برنامه های خلاقانه رویکرد جبهه فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد استان بشمار می رود اظهار داشت:  شبکه پویا و پیچیده مواد مخدر با بهره مندی از توان شوم باندهای قاچاق و دشمنان قسم خورده این سرزمین دیگر فرصتی برای فرصت سوزی مسئولین و بی تفاوتی خانواده ها باقی نگذاشته است.

فریور با اشاره به اهمیت فضای مجازی در بحث پیشگیری از اعتیاد بر استفاده از این کارکرد تاکید کرد و گفت: به موازات بهره‌گیری از توان رسانه‌ای از جمله صدا و سیمای استان و مطبوعات و خبرگزاری‌ها نیاز است تا برنامه مدونی برای بهره‌گیری صحیح از فضای مجازی در راستای پیشگیری از اعتیاد و آگاه‌سازی مردم تدوین شود.

وی با اشاره به فعالیتهای کمیته پیشگیری استان تصریح کرد: برنامه های متعددی از سوی این کمیته با حمایت شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در سالجاری اجرایی می شود.