13940730000234_PhotoAرئیس پلیس راهور آذربایجان‌غربی گفت: تمهیدات ویژه ترافیکی برای راهپیمایی روز قدس انجام شده است.

به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه،علی سعیدی اظهار داشت: تمهیدات ویژه ترافیکی برای راهپیمایی، با استفاده از تمام ظرفیت نیروی انسانی اعم از نیروهای ستادی و صنفی در نظر گرفته شده و در این خصوص برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده است.

وی تصریح کرد: پلیس راهور اقداماتی در زمینه ایجاد نظم و امنیت ترافیکی در معابر منتهی به محل اصلی برگزاری مراسم راهپیمایی انجام خواهد داد، لذا از شهروندان درخواست می‌شود به منظور رفع مشکلات ناشی از محدویت‌های ترافیکی ایجاد شده با خادمین خود در پلیس راهور همکاری لازم را داشته باشند و برای رسیدن به مقصد خود از سایر مسیرها استفاده کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان آذربایجان‌غربی گفت: روزه‌داران و شهروندان ارومیه‌ای بهتر است که در این روز از وسایل نقلیه عمومی استفاده کرده و به سبب کمبود محل پارک، از آوردن وسایل نقلیه شخصی خودداری کنند.

وی با تاکید بر اینکه در روز جمعه راندن دوچرخه و موتورسیکلت در مسیرهای راهپیمایی ممنوع است تصریح کرد:  علاوه بر آن شهروندان باید از پارک کردن خودرو در مسیر راهپیمایی به جد خودداری کرده چرا که در صورت توقف خودرو، توسط جرثقیل به محل دیگر منتقل می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه مسیر اصلی راهپیمایی روز قدس در ارومیه خیابان منتظری به سمت مصلای بزرگ امام خمینی(ره) است بیان کرد: ۱۰ محدودیت ترافیکی شامل تقاطع شهید مدنی-شهید مطهری به سمت میدان ولایت‌فقیه، خیابان طالقانی به سمت میدان ولایت‌فقیه، خیابان وحدت به سمت میدان دفاع مقدس و میدان جانبازان به سمت دفاع مقدس، بریدگی نخست بلوار شیخ شلتوت به سمت میدان دفاع مقدس و نیز تقاطع مافی-رسالت به سمت میدان دفاع مقدس است.

وی افزود: علاوه بر آن، تقاطع خیابان گلدیس با پزشکیان به سمت مصلای ارومیه، تقاطع عطایی-امام(ره) به سمت میدان ولایت فقیه، تقاطع بعثت-باکری به سمت خیابان شهید منتظری، میدان جانبازان به سمت میدان دفاع مقدس و نیز خیابان محراب به سمت مصلای بزرگ ارومیه از دیگر محدودیت‌های ترافیکی روز قدس در ارومیه است.