111_373665معاون سازمان پدافند غیر عامل کشور  گفت:  شهدا  کسانی هستند معامله، تجارت و امور دنیوی هیچ کدام  قادر نشد آنها را از یاد خدا جدا کند.

به گزارش خبرنگار نشریه الکترونیکی نگاه، معاون سازمان پدافند غیر عامل کشور در جمع مسئولین و خانواده های معظم شهدا و بسیجیان حوزه شهید عاشوری سپاه خوی از شهدا به عنوان مردان زنده یاد کرد و آنها را تربیت یافتگان رمضان المبارک و محرم دانست.

سردار یوسف شاکری با این عنوان که برگزاری یادواره شهدای لاله های آسمانی، همزمان  با ایام شب های قدر این نشان را دارد که این شهدا مهمان مولایمان حضرت علی (ع) هستند گفت:شهدا  کسانی هستند معامله، تجارت و امور دنیوی هیچ کدام  قادر نشد آنها را از یاد خدا جدا کند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس تصریح کرد:  شهیدان افراد برگزیده بودند که راه سعادت و تعالی را انتخاب کرده و با شهادت نهال انقلاب اسلامی را آبیاری کردند تا به درخت تنومندی امروز تبدیل شود که ابرقدرت های جهان از آن حساب ببرند.

وی با اشار ه به فرمایش  رهبر انقلاب اسلامی که صهیونیست و استکبار را دشمن اصلی ما بیان کردند افزود: براین اساس دشمنان ما امروز چند عدد ضد انقلاب و حزب منحله دموکرات نیستند چرا که اینها در برابر نیروی مسلح و نظامی کشور عزیزمان بسیار ضعیف و ناتوان هستند .

شاکری در پایان گفت: رشادت های آن روزهای رزمندگان اسلام موجب شد تا نظام اسلامی در سایه این رشادت ها و فداکاریها، امروز امنیت و آرامش داشته باشد که باید قدر دان این رشادت ها بود.

گفتنی است که بیان خاطرات همرزمان شهدا، مرثیه سرایی و تجلیل از خانواده شهدا با حضور معاون سازمان پدافند غیر عامل کشور، معاون هماهنگ کننده و فرمانده حوزه شهید عاشوری سپاه خوی پایان بخش این یادواره بود.