1037مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان‌غربی گفت: امسال ۱۱۲ روستا و سال آینده ۹۵ روستای استان آذربایجان‌غربی آبرسانی می‌شود.

به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه، کاظم محمدی اقدم امروز در ششمین جلسه ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان آذربایجان‌غربی اظهار داشت: امسال ۴۸ روستا در هفته دولت و ۶۴ روستا در دهه فجر، آبرسانی می‌شود.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان‌غربی گفت: علاوه بر آن در سال آینده ۷۱ روستا در هفته دولت و ۲۴ روستا در دهه فجر از نعمت آب بهره‌مند می‌شوند.

وی از خط انتقال ۲۸۶ کیلوگرم آب در سال ۹۵ خبر داد و تصریح کرد: از سوی دیگر در سال آینده نیز ۹۱ کیلومتر خط انتقال آب ایجاد می‌شود.

محمدی‌اقدام  با اشاره به تهیه طرح جامع تامین آب با سه برنامه کوتاه، میان و بلندمدت در راستای اقتصاد مقاومتی بیان کرد: در این باره یک هزار و ۱۸۸ پروژه در دو هزار و ۲۳۸ روستا با تعداد خانوار ۲۳۹ هزار و ۱۹۸ نفر با اعتبار ۱۴ هزار و ۳۳ میلیارد ریال پیش‌بینی شده است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی  آذربایجان‌غربی افزود: امسال پیمایش انشعابات مشترکان، کاهش تصدی‌گری با واگذاری بخشی از کارها به بخش خصوصی شامل نگهداری تاسیسات، کنترل کیفیت آب، امور مشترکان، ماشین‌آلات، تاسیسات الکترونیکی و حفاظت تاسیسات، استفاده از تجهیزات و اقلام تولید داخل و مهندسی مجدد پروژه‌های مطالعه شده و در دست اجرا در این شرکت صورت می‌گیرد.