134فرماندار خوی گفت: رسانه ها باید بصورت حرفه ای ، متعهد،مجهز به ابزار اطلاع رسانی مدرن و بدون حب و بغض شخصی و سلیقه ای، و با کاربلدی و روراستی آگاهی جامعه را افزایش دهند.

به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه، حسین سیوانی اصل  در تجلیل از خبرنگاران که به مناسبت روز خبرنگار در محل فرمانداری خوی برگزار شد، ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: باید جایگاه خبرنگاران را به رسمیت بشناسیم و واقع بینانه جایگاه آنها را حفظ کنیم

وی  با بیان اینکه بی نیاز شدن از خبررسانی و اصحاب رسانه یک امر محال است؛ اظهار داشت:مسئولان باید روابط خود را با خبرنگاران بیشتر کنند

سیوانی با تاکید بر اینکه خبرنگاران نباید از انجام وظایف خود غافل شوند؛  افزود: اگر رسانه ها و خبرنگاران نتوانند خوراک مورد نیاز مردم را تامین کنند قطعا رسانه ها تاثیر گذار نخواهند بود و در واقع بدون حضور رسانه کاربلد، نبود نظام اداری مدیریت پاسخگو و نقد پذیر توسعه اتفاق نمی افتد.
فرماندار خوی انتقاد مدیریت  حق طبیعی رسانه ها دانست و افزود:رسانه ها باید بصورت حرفه ای ، متعهد،مجهز به ابزار اطلاع رسانی مدرن و بدون حب و بغض شخصی و سلیقه ای، و با کاربلدی و روراستی آگاهی جامعه را افزایش دهند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوی نیز در این مراسم  ضمن تبریک روز خبرنگارافزود: اختصاص قطعه ای از بهشت زهرا (س) برای خبرنگاران این شهرستان از جمله برنامه های این نهاد در سالهای آتی است.

منصور اکبری با بیان اینکه از ابتدای سالجاری تاکنون ۱۲۰ برنامه مختلف فرهنگی و هنری در شهرستان خوی اجرا شده است؛ گفت:  برگزاری نمایشگاه کتاب،تئاتر خیابانی،محافل قرآنی و مذهبی،شب شعر،برنامه یادبود بزرگان،موسیقی زنده را از جمله این برنامه ها است.

تجلیل از فعالان عرصه اطلاع رسانی پایان بخش این مراسم بود.