فرمانده نیروی انتظامی خوی گفت: سارقان حرفه‌ای منازل و طلاجات در خوی دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار نشریه الکترونیکی نگاه از خوی ، سرهنگ اسفندیار احمدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به دستگیری سارقان میلیاردی در خوی ٬اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل و طلاجات، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت و ماموران با اقدامات فنی و پلیسی، در نهایت سارقان را شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده نیروی انتظامی خوی تصریح کرد: در عملیات پلیسی دیگر سارقان یکی از موبایل فروشی‌های شهرستان خوی که با استفاده از روش سوراخ کردن دیوار و استفاده از تجهیزات اقدام به سرقت کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: ارزش این سرقت ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال بوده است که تعداد افراد دستگیر شده ۴ نفر بوده است که شناسایی این افراد بصورت اقدامات فنی و دیجیتالی بوده است.

سرهنگ احمدی به دستگیری یکی دیگر از سارقان حرفه ای طلاجات اشاره و افزود: این متهمان از سال ۹۲ شروع به سرقت کرده بودند و تا به امروز  در بازجویی‌های فنی پلیس به ۳۰ فقره سرقت اعتراف کردند و حدود یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از اموال مسروقه کشف شد.

سرهنگ احمدی با گرامیداشت سالروز شهادت “محمود صارمی” و روز خبرنگار تصریح کرد: جامعه خبرنگاران، اصحاب رسانه و مطبوعات با روشنگری‌های خود می توانند در راستای هدایت افکار عمومی جامعه نقشی مهم ایفا کرده و راه پیشرفت جامعه را هموارتر کنند و تلاش صادقانه اصحاب رسانه در پوشش خبری رویدادهای مختلف به منظور ارتقاء سطح آگاهی اقشار مختلف جامعه مصداق بارز خدمت ارزشمند می باشد و همواره شایسته توجه و تقدیر است.