imagesمسئول برگزاری بیست و چهارمین دوره مسابقات بین‌المللی تنیس جوانان گفت: این مسابقات با حضور شرکت کنندگانی از ۱۲ کشور به میزبانی ارومیه برگزار می‌شود.

به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه به نقل از تسنیم؛ آندرانیک نجاریان  اظهار داشت: این مسابقات در سالن تنیس مجموعه شهید باکری واقع در خیابان استاد شهریار برگزار می‌شود و امسال این شهرستان برای دومین بار به عنوان میزبان برگزاری این مسابقات انتخاب شده است.

مسئول برگزاری بیست و چهارمین دوره مسابقات بین المللی تنیس جوانان با اشاره به تعداد شرکت‌کنندگان در این دوره افزود: در مجموع ۶۵ نفر از ۱۲ کشور در قالب ۲۰ نفر خانم و ۴۶ نفر آقا در این مسابقات شرکت کرده‌اند و از این تعداد تا روز دوشنبه ۳۲ نفر در جدول اصلی قرار خواهند گرفت.

وی در رابطه با جوایز این مسابقات گفت: در مسابقات جوانان که زیر ۱۸ سال برگزار می‌شود جوایز نقدی ندارد و صرفاً شرکت‌کنندگان برای کسب رنکینگ جهانی خود و افزایش آن شرکت می‌کنند.

نجاریان با اشاره به تعداد شرکت‌کنندگان بومی ارومیه در این مسابقات افزود: ۳ نفر آقا و ۳ نفر خانم در این مسابقات از شهر ارومیه شرکت کرده‌اند و با وجود اینکه پیشرفت‌های خوبی در رشته تنیس در دیگر شهرستان‌های آذربایجان غربی از جمله در میاندوآب و مهاباد نیز حاصل شده شرکت‌کننده‌ای از دیگر شهرستان‌های استان در این دوره از مسابقات نداشتیم.

وی گفت: شهرداری ارومیه با استفاده از ماشین‌آلات خود زمینی را در مجموعه باکری برای برگزاری دیگر مسابقات آماده‌سازی کرده است.